Metzeler Tourance Next

Nainstaloval jsem Tourance Next zhruba před 11 000 kilometry na svoje naložené Super Tenere, že gumy otestuju na dovolený.

Řízení na všech typech cesty bylo super – jedno jestli prašná cesta, bahnitá, šotolinka a jedno jestli to bylo za sucha nebo za tepla. Metzeler Tourance Next je opravdu jako z „next“ světa, kde všechno funguje jak má. Nevyzkoušel jsem teda hodně hluboký bahno nebo písek (jeli jsme k klukama do středu Itálie) takže nemůžu soudit. Všechny ostatní typy zvládá pneumatika bezproblémů.

Vracečky, dlouhý zatáčky, rychlý sklápěčky, všude pneumatika držela jak přibitá a mít větší zkušenosti tak určitě držím tempo i s klukama na sportech. Adheze na suchu je dost neuvěřitelná a spíše vás zastaví váš mozek než guma. Ani na mokru to není nic špatného a během naší cesty prudký liják prověřil přilnavost dokonale. Reálně ještě 2 – 4 000 kilometrů na nich najedu, než budou pod zákonným limitem.

Všechny rozměry pneumatik Metzeler Tourance Next – seřazeno od nejnizší ceny

Metzeler Tourance Next

8.6

Jízdní vlastnosti

9.8/10

Přilnavost

9.3/10

Životnost

8.0/10

Chování na vodě

8.8/10

Rychlost zahřátí

7.4/10

Cena

8.1/10

1 hodnocení

 1. Jízdní vlastnosti

  9.8

  Přilnavost

  10

  Životnost

  8

  Chování na vodě

  9.6

  Rychlost zahřátí

  8.4

  Cena

  8.2

  Mel jsem na Varaderu xl1000. Mohu potvrdit, ze skvela pneu ve vsech smerech co se silnice tyce! Na vode a mokru skvela, na suchu neskutecna. Do terenu se jezdi obvykle s jinymi motorkami nez s “trimetrakovym varanem” a jinym dezenem pneu.

Přidejte své hodnocení!

Please enter your comment!
Please enter your name here