Michelin City Grip RF

Jestli hledáte vhodnou pneumatiku do města a okolí na vaše malé přibližovadlo, zajímavou alternativou může být právě pneumatika Michelin City Grip. Jak už název napovídá (a věřte že se nejedná pouze o marketingový trik) pneumatika je určena zejména do města, ale rozhodně se neztratí ani v okolí.

Dezén byl vyvíjen právě s ohledem na nástrahy metropole a směs je perfektní kombinací, jak zabránit podklouznutí na přechodu pro chodce, kolejích, příkopech nebo třeba mokrých dlažebních kostkách. Konstrukce je kombinace lamel při použití technologie Michelin PST a svými rozměry je ideální pro většinu skútrů v objemu 125 – 250 ccm.

A pneumatika funguje přesně tak jako píše výrobce. Už nás nejednou zachránila při krizovým brždění. Prostě jen držela při zapření řídítek pár metrů (jako poslednímu tímto děkujeme pánovi ve Fordu, že nám nedal přednost).

Pneumatika funguje skvěle i na mokru, takže pokud ještě nemáte přezuto nebo zvažujete, jakou pneumatiku na skútr pořídíte a zároveň jezdíte většinou po městě, rozhodně kupujte! Náklony v zatáčkách dovoluje opravdu velké a i hluk od pneumatik je minimální. Nájezd na naší Hondě PCX150 při svižnějším stylu jízdy činil 8800 kilometrů. O další pneumatice je rozhodnuto a bude to ta samá!

Michelin City Grip – aktuální ceny a rozměry pneumatik

Michelin City Grip RF

9.4

Jízdní vlastnosti

9.5/10

Přilnavost

9.9/10

Životnost

8.0/10

Chování na vodě

9.8/10

Rychlost zahřátí

9.9/10

Cena

9.0/10

Klady

  • Přilnavost za mokra

Přidejte své hodnocení!

Please enter your comment!
Please enter your name here