Moto výlety

Určitě to znáte. Ráno se vzbudíte a máte tušení, že dneska by to šlo. Při snídani už vymýšlíte, kam se půjdete projet a kde bude cílová destinace vaší dnešní projížďky. Oblíbené úseky znáte zpaměti tam i zpět, takže kam na vyrazit na projížďku?

A přesně z tohohle důvodu dáváme dohromady seznam oblíbených motorkářských tras a úseků, nejen na území České republiky, ale taky za hranicemi. Každý tip na motovýlet má uvedeny souřadnice pro vložení do GPS a jednoduchou mapku, kde se můžete na konkrétní úsek podívat.

Prozatím máme v databázi lehce přes 120 tipů na projížďku a to nejen pro silniční motorky, ale také pro různé enduro výlety (zejména v Rakousku), kde si určitě zajezdíte. Pokud máte tip na skvělý asfalt, máte oblíbený úsek nebo víte o dobrém poježdění, dejte nám vědět a rádi konkrétní místo zveřejníme – formulář pro přidání tipu.

Vzhledem ke složitosti vykreslení seznamu tras, je jednodušší vyhledávat pomocí políčka vyhledávání na našich stránkách, či přímo v kategorii tipů na moto výlet.

 

Přehled oblíbených motorkářský tras naleznete zde!

 

 

 

 

 

Chystáte se na projížďku a nemáte výbavu? Přečtěte si naše recenze:

Recenze motocyklových přileb

Recenze motocyklových pneumatik

Recenze moto oblečení