MT Helmets Street

0

Otevřená přilba MT Helmets Street je dalším skvělým počinem od Španělů. Že v tomto segmentu umí chodit, nám již dokázali s modely MT Flux, sportovní integrálky MT Blade SV nebo třeba vyklápěcí MT Helmets Atom Tarmac.

Takže pokud hledáte helmu na skútr, MT Helmets Street by vám rozhodně neměla uniknout. Důvodů je hned několik. MT Helmets používají kvalitní technologii vstřikování a za těch pár let dotáhli proces téměř k dokonalosti. Skořepina je v tomto případě vyrobena z materiálu H.I.R.P (High Impact Resistant Polymer), jinými slovy z vyztuženého termoplastu/polykarbonátu. A povrchové zpracování včetně laku je opravdu na výborné úrovni.


MT Helmets Street lze pořídít v českých e-shopech za cenu od Kč do Kč
(Zdroj: Heureka.cz)
Porovnat ceny >>

Interiér přilby je antialergenní a z vícesměrových vláken, což napomáhá nejen odvodu potu, ale také celkové pohodlnosti. Bonusem je nehořlavost materiálu, což teda nevíme že by někdo někdy na skútru hořel, ale tak nejspíše mají ve Španělsku jiné zkušenosti 😊 Menší výtku bychom udělili za nemožnost vyjmout celý interiér a v případě znečištění hodit do pračky. Na druhou stranu, v případě jízdy na skútru, dokážete vyřešit teplotní nekomfort případným otevřením hledí…

Hledí je s povrchovou úpravou anti-scratch, tedy ochráněno proti poškrábání, ale raději bychom to moc nezkoušeli. Ačkoliv jeho vyměnitelnost je snadná i bez pomoci nářadí a průměrně zručný pilot zvládne kompletní výměnu do 5 minut včetně vybalení nového plexi z krabice.
Velmi nás překvapila hmotnost, který činí pouhých 990 gramů a snadné ovládání mikrometrické spony i v rukavicích. Za pouhých 999 Kč za kolik se helma MT Helmets Street prodává jde o bezkonkurenčně jednu z nejlepších nabídek na trhu.

Výrobce: MT Helmets
Model: MT Helmets Street
Typ: otevřená přilba
Materiál: H.I.R.P. (termoplast/polykarbonát)
Dostupné velikosti: XS, S, M, L, XL, XXL
Hmotnost: 990g – jedna velikost skořepiny

8.6

Výhled

9.2/10

Komfort

8.0/10

Hlučnost

7.0/10

Ventilace

8.0/10

Kvalita zpracování

9.5/10

Výbava

9.0/10

Cena

9.8/10

Pros

  • Cena
  • Váha 990 g
  • Kvalita zpracování

Cons

  • Nemožnost vyjmutí podestýlky

Odpovědět

Please enter your comment!
Vložte své jméno nebo přezdívku