MT Blade SV Super R

2

Je radost pohledět že před několika lety nadstandardní výbava, dnes zaujímá místo i v nižších cenových relacích. Komu by se ještě před pár lety snilo o integrované sluneční cloně, D-zámku s mikrometrickou přezkou a plně vyjímatelném polstrování u helmy v ceně kolem 3 000 Kč?

Technologie a doba jdou značně kupředu a proto zde máme recenzi helmy od španělského výrobce MT. Konkrétně se jedná o model přilby MT Blade SV Super R, která již sice na trhu od roku 2013 ale díky příznivé ceně a oblíbenosti nebyla její výroba ještě ukončena. Není divu, když nabízí skvělý poměr cena/výkon pro nenáročné „piloty“ a design patří také k velmi povedeným. Jestli máte rádi barvy, určitě si vyberete. Ale pokud preferujete jednolité, nevýrazné nebo ne tolik poutající pozornost helmy, budete se muset porozhlédnout jinde. Popřípadě helmu „doladit“ pomocí zakázkové lakování (což vzhledem k pořizovací ceně přilby nedává moc smysl), nebo pomocí dnes velmi oblíbených folií.

Přehled barevných variant přilby MT Blade SV Super R.

Za zhruba 3 000 korun získáte moderní integrální helmu z polykarbonátu, složenou ze dvou skořepin pro lepší roztříštění případného nárazu, bradový a nosní deflektor, integrovanou sluneční clonu, několik větracích průduchů, D-zámek s mikrometrickou přezkou, antialergenní a vyjímatelné polstrování a vnitřní kapsičkou pro interkom nebo jiný komunikační systém.

Výrobce: MT
Model: Blade SV Super R
Typ: integrální přilba
Materiál: Polykarbonát
Dostupné velikosti: XS, S, M, L, XL, XXL
Hmotnost: 1600g (+-50g)

Recenze helmy MT Blade SV Super R Recenze přilby MT Blade SV Super R

MT Blade SV Super R

8.8

Výhled

8.8/10

Komfort

8.5/10

Hlučnost

9.2/10

Ventilace

9.4/10

Kvalita zpracování

8.3/10

Pros

 • Integrováná sluneční clona
 • D-zámek
 • Anti scratch hledí
 • Kapsa pro komunikátor

2 recenze

 1. Výhled

  8.6

  Komfort

  9.2

  Hlučnost

  9.6

  Ventilace

  8.1

  Kvalita zpracování

  8

  Za ty prachy neni co řešit! Osvědčená kvalita a supr výbava včetně sluneční clony.

 2. Výhled

  10

  Komfort

  10

  Hlučnost

  8.9

  Ventilace

  10

  Kvalita zpracování

  10

  mám přilbu MT Blade jsem moc spokojen perfektní vystýlka krásný výhled kvalitní plasty kvalitní hledí lehce ovladatelná clona prostě paráda doporučuju na běžné ježdění zatím žádný problém 1 rok používání…..

Odpovědět

Please enter your comment!
Vložte své jméno nebo přezdívku