LS2 OF562 Wave

Hledáte moderní a relativně levnou otevřenou helmu, která nevypadá jako z hračkářství? Je jedno jestli potřebujete helmu na skůtr, malou motorku, choppera nebo se jedná o helmu na cafe-racera. Stylovka od LS2 vypadá opravdu dobře a nestojí ani moc, respektive kolem 2 000 Kč.

Takže pokud jste právě dostavěli svého „kafáče“ a hledáte stylovou přilbu se kterou neuděláte ostudu a která je bezpečnější než váš „bobek“ z dob minulých, jste tu správně. Design helmy trošku připomíná 60. – 70. léta motocyklových přileb ve světě. Jenže nyní zde nastupují materiály a moderní technologie, které nejen že zvýšili bezpečnost, ale také přidali na komfortu.

Dokážete si představit, že jedete v 30°C vedrech městem bez pořádné ventilace a s koženou podšívkou helmy? Vlasy vám za tohle rozhodně nepoděkují. Naštěstí je tato doba pryč a stejně tak jako lidé začínají přemýšlet co vlastně jedí, i nároky na komfort se mezi jezdci jednostopých vozidel zvyšují. Takže v této helmě naleznete antialergenní vyjímatelný a zároveň pratelný interiér a důmyslný ventilační systém.

Veškeré barevné varianty přilby LS2 OF561 Wave!

Skořepina celé helmy je vyrobena z polykarbonátového kompozitu HPTT (High Pressure Thermoplastic Technology) v jedné vrstvě. Což sice zrovna dvakrát na bezpečnosti nepřidává, ale je to mnohem, mnohem lepší než většina otevřených přileb importovaných z Číny, které se sice vyrábí v „tisících“ barevných variantách, ale bezpečnost je ta tam.

Pokud tedy hledáte moderní a bezpečnou (v rámci EU homologace) a stylovou helmu pro cafe-racer, určitě byste LS2 OF562 Wave měli zvážit. A to i z důvodu poskytnutého komfortu, protože v této cenové kategorii není zrovna moc přileb, které nabídnou integrovanou sluneční clonu a zapínání pomocí rychlospony. Nejuniverzálnější nám přijde matně černá barevná varianta, nebo naopak čire bílá, která bude s vašimi doplňky perfektně ladit.

Výrobce: LS2
Model: OF562 Wave
Typ: otevřená helma
Materiál: polykarbonátový kompozit HPTT
Dostupné velikosti: XS, S, M, L, XL, XXL

recenze-helmy-ls2-of562-wave recenze-prilby-ls2-of561-wave recenze-otevrene-helmy-ls2-of562-wave

LS2 OF562 Wave

8.5

Výhled

9.0/10

Komfort

7.4/10

Hlučnost

7.0/10

Ventilace

9.0/10

Kvalita zpracování

8.5/10

Výbava

9.0/10

Cena

9.5/10

Klady

  • Integrováná sluneční clona
  • Design
  • Antialergenní interiér
  • Poměr cena/výkon

Zápory

  • 1 vrstva skořepiny

Přidejte své hodnocení!

Please enter your comment!
Please enter your name here