Schuberth C3 Pro

Nejlepší z nejlepších. Takto jednoduše by se dala charakterizovat vyklápěcí helma od německého výrobce Schuberth. Jestli hledáte bezchybné zpracování, perfektní aerodynamiku a zároveň absolutní ticho uvnitř helmy, jsou motocyklové helmy řady Schuberth C3 PRO tím pravým. Samozřejmě nemůžete čekat absolutní ticho v rychlostech nad 200 km/h u vyklápěcí helmy, ale i tak zde naleznete minimální hluk ve srovnání s konkurencí.

Stejně jako je uvedeno v článku recenze Schuberth C3, i zde je skořepina helmy vyrobena z kompozitu S.T.R.O.N.G. vláken a EPS výstelky. Skelné vlákno je vstřikováno vysokým tlakem a vytvrzeno speciální pryskyřicí pro získání neobyčejné pevnosti a specifickému lomu materiálu. V případě nehody pak nedochází ke koncentraci síly nárazu do jednoho místa, ale úderná síla je rozprostřena po celé helmě.

Inovovaná vnitřní výstelka COOLMAX® Thermocool® používá ty nejlepší materiály a díky povlaku Interpower® zajišťuje dokonalý odvod vlhkosti a pachu zároveň při skvělé ventilaci. Povlak je samozřejmě hypoalergenní a antibakteriální. Výrobci zašly tak daleko, že při výrobě výstelky pro dámskou helmu Schuberth C3 Pro Women vyvinuli speciální tvar pro ženskou hlavu a obličej. Výsledkem je dokonale sedící helma i při vyšších rychlostech 160 – 180 km/h.

Integrovaná sluneční clona s 80% zatmavěním přijde vhod při slunečných dnech a pomocí jednoduchého systému úchytu klasického hledí EasyChange, vyměníte plexi bez pomoci jakéhokoliv nářadí. Hledí je dle očekávání vybaveno vrstvou proti poškrábání a proti mlžení PinLock.

Helmy Schuberth C3 Pro jsou standardně dodávány s přípravou na systém Schuberth SRC-System, který zaručuje dokonalé bezdrátové spojení přes bluetooth s mobilním telefonem, GPS navigací, interkomem nebo ostatními uživateli sytému SRC.

Helmy Schuberth C3 Pro – seřazené od nejlevnější

I zde je bezpečnostní systém proti sklouznutí helmy A.R.O.S. (Anti-Roll-Off System) za předpokladu že je helma správně nasazena a utažena pomocí standardně vybaveného ráčnového zámku Micro-lock.

Ačkoliv jsou motocyklové helmy Schuberth C3 Pro určeny převážně pro svižné cestování, odpovídají tomu i méně nápadné barevné kombinace lakování. Pokud jste však extravagantnější povahy, nelze jinak než doporučit modely Schuberth C3 Pro Europe, C3 Pro Fluo nebo modely Schuberth C3 Pro Observer, C3 Pro Dark Classic nebo v jednolité červené barvě C3 Pro Racing.

Výrobce: Schuberth
Modely: C3 Pro, Schuberth C3 Pro Europe, C3 Pro Fluo, C3 Pro Observer, C3 Pro Dark Classic, C3 Pro Racing
Typ: integrální výklopná přilba
Materiál: S.T.R.O.N.G. Fibre, EPS
Dostupné velikosti: XS, S, M, L, XL, XXL

 

Recenze helmy Schuberth C3 Pro Recenze Schuberth C3 Pro Europe Recenze helmy Schuberth C3 Pro Europe

Recenze Schuberth C3 Pro Recenze přilby Schuberth C3 Pro Recenze Schuberth C3 Pro Observer

 

 

Schuberth C3 Pro

9.3

Výhled

9.2/10

Komfort

9.5/10

Hlučnost

9.7/10

Ventilace

9.5/10

Kvalita zpracování

9.8/10

Výbava

9.0/10

Cena

8.0/10

Klady

 • A.R.O.S.
 • Pinlock hledí
 • Micro-Lock ráčnové zapínání
 • Ticho uvnitř helmy
 • Kompozitová skořepina

Zápory

 • Vyšší cena

4 HODNOCENÍ

 1. Výhled

  8.6

  Komfort

  9

  Hlučnost

  9.5

  Ventilace

  9

  Kvalita zpracování

  10

  Výbava

  9

  Cena

  9

  Ideální helma na rychlý cestovní motocykl.

 2. Výhled

  9

  Komfort

  10

  Hlučnost

  9.5

  Ventilace

  9.5

  Kvalita zpracování

  10

  Výbava

  8.4

  Cena

  9.5

  Jezdim na gsx1000r a nedá se srovnat s mojí předchozí integrálkou od LS2. Kvalita zpracování je opravdu na jiné úrovni.

 3. Výhled

  10

  Komfort

  9

  Hlučnost

  8.5

  Ventilace

  7.7

  Kvalita zpracování

  8.7

  Výbava

  8.3

  Cena

  6.6

  Trosku jsem se vyklopky bal ale je to absolutne v poradku. Je ticha i pri rychlostech nad 200 km/h, jenom komunikator je tak realne slyset do 150 km/h.

 4. Výhled

  9.1

  Komfort

  8.8

  Hlučnost

  10

  Ventilace

  9.3

  Kvalita zpracování

  10

  Výbava

  8.8

  Cena

  7.3

  Nejlepší helma co jsem kdy měl!!

Přidejte své hodnocení!

Please enter your comment!
Please enter your name here