Scorpion EXO 100 Padova

Tradiční výrobce motocyklových přileb Scorpion, nevyrábí pouze ultra tiché integrální helmy se kterými můžete dosahovat rychlostí nad 300 km/h. Ale také jednoduché a stylové otevřené přilby pro pohodlnou jízdu silnicí ať už na chopperu nebo skútru.

A otevřená helma Scorpion EXO 100 Padova není vyjímkou. Za cenu kolem 3 000 Kč získáte kvalitní a skvěle vybavenou otevřenou helmu, která nejen že dobře vypadá, ale také plní svou funkci. Materiál skořepiny je polykarbonát, doplněný interiérem KwikWick™ (který známe z TOP modelů integrálních přileb) ze speciální tkaniny, která odvádí pot. Navíc za studeného počasí hřeje (a v létě zase chladí) a celý interiér lze vybrat z helmy ven a bez problémů „hodit do pračky“. Další velkou výhodou je integrovaná kouřové hledí. Respektive jako výměnný díl v sadě od helmy, jelikož je součástí balení a helma je standardně dodávána s namontovaným čirým hledím EverClear™.

Decentní štít nad hledím nevadí ani při vyšších rychlostech a celkovou aerodynamiku helmy tak nerozhazuje jako je tomu u některých konkurenčních výrobců. V horním štítu jsou také integrovány ventilační průduchy, které díky proudovým kanálkům uvnitř skořepiny rovnoměrně rozprostírají vzduch po celé helmě.

Takže pokud hledáte ideální helmu na vaši Vespu nebo stylový cafe-racer, je tato přilba (zvláště ve variantě matné černé) perfektním doplňkem. Matná černá barva je doplněna s hnědou koženkou a světle šedivým vnitřním polstrováním, takže ani estetické oko si nezabrečí. Ovšem ani bílá a černá lesklá varianty se stejnou barvou koženky nejsou špatnou volbou, ale to stejně záleží na tom, jak chcete ladit váš outfit k motocyklu. Vyjímatelnost interiéru je zde řešena pomocí jednoduchých cvočků a zipu, takže celé vyjmutí a rozdělání nezabere déle než 3 minuty.

Kvalitní otevřená helma pro skútr nebo cafe-racer s vysokou mírou komfortu a perfektním zpracováním? To je Scorpion EXO 100 Padova.

Výrobce: Scorpion
Modely: EXO 100 Padova
Typ: otevřená přilba
Materiál: polykarbonát
Dostupné velikosti: XS, S, M, L, XL, XXL

recenze-scorpion-exo-100-padova recenze-helmy-scorpion-exo-100-padova recenze-prilby-scorpion-exo-100-padova

Scorpion EXO 100 Padova

8.9

Výhled

9.0/10

Komfort

9.0/10

Hlučnost

8.0/10

Ventilace

8.8/10

Kvalita zpracování

9.5/10

Výbava

9.5/10

Cena

8.4/10

Klady

  • Integrováná sluneční clona
  • Vyjímatelný interiér
  • Anti scratch hledí

Přidejte své hodnocení!

Please enter your comment!
Please enter your name here