Jak nakupovat na FC-Moto.de?

Pokud nevíte co jsou stránky fc-moto.de, tak se jedná o největší moto-obchod v Německu, respektive nyní už v celé Evropě. Proč nakupovat na těchto stránkách a ne třeba na českých? Tím hlavním rozhodujícím faktorem může být třeba cena, dostupnost limitovaných edicí, ohromné skladové zásoby nebo že to máte jednoduše kousek od hranic. Nelze říct že veškeré produkty jsou levnější než v našich českých obchodech a vždy se nákup vyplatí, ale z velké většiny to tak opravdu je.

A cena poštovného není nikterak výrazná – při dnešním kurzu činí cca 225 Kč (7,90 €). Pokud by se vám to zdálo stále hodně, stačí se domluvit s kolegou nebo s někým kdo nákup plánuje a hnedka je cena mnohem příznivější (a to nemluvíme o ušetření z celkového nákupu). Navíc jsou občas k dispozici i slevové kupóny a tím ušetříte jěště více.

A co se tedy vyplatí? Zejména dražší věci jako jsou kombinézy, helmy, boty nebo jiné příslušenství. Rozdíly mohou být od pár stokorun u přileb až po několik tisíců u dražších kombinéz. Zejména pokud se podíváte na sekci SALE nebo VÝPRODEJ, můžete na kombinéze ušetřit klidně i 10 000 Kč. Často jsou v těchto slevách nestandardní velikosti nebo zboží které končí svůj prodej, ovšem klidně zde naleznete dočasné slevy na běžný sortiment.
Takže jak se registrovat a nakupovat na portálu fc-moto.de?

 1. Navštívíte stránku FC-Moto.de a pokud nemáte automaticky nastavený český jazyk a českou měnu, změníte je v pravém horním rohu viz obrázek:

 1. Nyní máte stránky kompletně v češtině a ceny v českých korunách. Sice je vidět že ten překlad netvořil rodilý Čech (nebo to aspoň tak vypadá) ale veškeré náležitosti pochopíte. Dalším krokem je registrace účtu, tu provedete v horní části stránky po najetí myší na ikonku „Účet“, kde vyberete spodní položku „Registrace“.

 1. Zobrazí se vám kompletní formulář, který vyplníte jako v každém jiném internetovém obchodě. Heslo je minimálně na 5 znaků. Jen nezapomeňte změnit původní adresu z Deutschland (Germany) na Česká Republika. Okres ani datum narození nemusíte vyplňovat. Stejně tak je na vás zdali dole zaškrtnete aby vám FC-Moto zasílali reklamní emaily s výhodnými nabídkami. Po úspěšném vyplnění klikněte na „Vytvořit účet“.

 1. A je to! V této administraci si můžete upřesnit adresu, změnit kontaktní údaje, popřípadě zkontrolovat vytvořené objednávky.

 1. Nakupujete a nic vás už nezastaví! 🙂 Veškeré produkty pro motorky naleznete zde: https://www.fc-moto.de/cs/Motocykl

Slevové kupóny a jiné akce pro motorkáře, naleznete zde: Slevové kupóny pro FC-Moto.de

 

5 HODNOCENÍ

 1. Ahoj, platbu lze zadat několika způsoby.
  PayPal – pokud máš navázán paypal účet na bankovní, rovnou se to převede z banky.
  Kreditní karta – jednoduše stačí zadat číslo karty, jako v jakémkoliv jiném obchodě.
  Sofort Banking – jakýsi druh bankovního převodu, ovšem u nás v Čechách tato služba není dostupná.
  Amazon Pay – přes vlastní účet na Amazonu.

  Nejjednodušší je zaplatit přes kreditní kartu nebo PayPalem, tam je to v zásadě hned a bez bankovních poplatků za převod 🙂

 2. Ahoj jen se zeptám – platit můžu z účtu v českých korunách? Diky moc za radu

 3. Filip> Ahoj, většinou jsme komunikovali v angličtině, ale dle ohlasů známých zvládají i kostrbatou němčinu/angličtinu přeloženou pomocí google translatoru. Pokud výrobek nesedí, tak nabízí výměnu do 30 dnů zdarma. Popřípadě lze vybrat jiný výrobek ve stejné ceně. A “nejhorší varianta” je, že bez problému vystaví dobropis a vrátí peníze. Nejdřív je potřeba je kontaktovat na kontakt@fc-moto.de a po domluvě zaslat výrobek (včetně faktury) zpátky.

  Juraj> Díky! Jsme rádi že můžeme alespoň trošku pomoci 🙂

 4. Dobrý den a jak to má obchod z komunikací v češtině třeba v případě potřeby vyměnit zboží když nesedí velikost díky za odpověď

 5. Dobrý deň. Aj ja som objednával z fcmoto prilbu SCORPION EXO-1200 AIR a rukavice ALPINESTARS SP-8 V2. Aj vďaka vašej stránke práve tieto produkty. Všetko mi prišlo úplne v poriadku bez najmenších problémov. Farba, veľkost, typ presne podľa objednávky. O cene ani nehovorím ☺️

Přidejte své hodnocení!

Please enter your comment!
Please enter your name here