Ukazatel zařazené rychlosti GIpro

Kolikrát jste se setkali s tím, že jste nevěděli, jakou rychlost máte zařazenou? Cestujete svižně po okresce a zdá se, že je motor zbytečně vytočen, takže zkoušíte zařadit vyšší rychlost a najednou zjistíte, že nemáte kam řadit? Popřípadě vjíždíte do zatáčky vyšší než povolenou rychlostí, podřadíte o dvě rychlosti dolu a řídítka se vlivem zablokovaného zadního kola rozkmitají ze strany na stranu?

Tak přesně tohle jsou ty případy, kdy potřebujete ukazatel zařazené rychlosti. Naštěstí si to pár let zpět uvědomili i výrobci motocyklů a tak jej standardně integrují do svých budíků. Jenže donedávna se to týkalo pouze supersportovních motorek a majitelé slabších nebo cestovních strojů měli smůlu. Velmi dobře si tento nedostatek uvědomila společnost HealTech Electronics, která ukazatele zařazené rychlosti začala vyrábět a díky univerzálnosti je můžete připojit na téměř každý motocykl.

Porovnání cen GIpro.

Ukazatel zařazené rychlosti motocyklu Gipro je k dostání v několika variantách. Základní varianta GIpro DS je určena pro snadnou montáž prostřednictvím konektoru připojitelného k řídící jednotce motocyklu. Oproti klasickému ukazateli zařazené rychlosti má verze Gipro DS širší kompatibilitu s motocykly (jednoduše jej namontujete na všechny známé modely) a zároveň patří mezi nejmenší na trhu. Gipro DS je určen hlavně pro motocykly bez technologie ATRE. K dostání s podsvícením v červené, modré, žluté, zelené a bílé barvě.

Pro motocykly s technologii ATRE je určen ukazatel rychlosti Gipro ATRE. Zde nedochází k problémům s jednotkou (vypisování chybí) a vše funguje přesně tak jak má. Navíc je GIpro ATRE vybaven čtyřmi módy pro přepínání a poskytuje kompatibilitu se všemi laditelnými jednotkami třetích stran (PowerCommander apod.). Velký 1 palcový display se hodí převážně pro závodní motocykly, kdy nechcete zařazenou rychlost opravdu přehlídnout. K dostání pouze ve dvou barevných variantách – modré a červené.

Poslední model ukazatele zařazené rychlosti GIpro X-type je určen převážně pro profesionální využití. Ultra přesný a hlavně rychlý senzor reaguje na změnu rychlosti v řádech setin vteřiny. Vhodné je to zejména při použití systémů quick-shifter nebo jiného rychlořazení. Navíc lze model Gipro X-type použít i na automobily nebo čtyřkolky. Stejně jako model GIpro DS je k dostání s barevným podsvícením modré, červené, zelené, žluté a bílé.

Ukazatel rychlosti GIpro nakoupíte zde!

Výrobce: HealTech Electronics
Modely: GIpro DS, GIpro ATRE a GIpro X-type
Typ: ukazatel zařazené rychlosti motocyklu

Recenze Gipro Recenze Gipro - ukazatel zařazené rychlosti

 

Ukazatel zařazené rychlosti GIpro

9.6

Přesnost

10.0/10

Kvalita zpracování

10.0/10

Cena

8.9/10

3 HODNOCENÍ

 1. Idealni volba na kazdou motorku, ktera nema ukazatel zarazene rychlosti z fabriky.
  V mnohych pripadech, je to i lepsi volba, nez “tovarni” verze :-)…

 2. Přesnost

  10.00

  Kvalita zpracování

  10.00

  Cena

  10.00

  netřeba komentáře

 3. Přesnost

  10.00

  Kvalita zpracování

  10.00

  Cena

  7.00

  Nedokážu si představit motorku bez týhle vymoženosti.

Přidejte své hodnocení!

Please enter your comment!
Please enter your name here