Ukazatel zařazené rychlosti GIpro

Kolikrát jste se setkali s tím, že jste nevěděli, jakou rychlost máte zařazenou? Cestujete svižně po okresce a zdá se, že je motor zbytečně vytočen, takže zkoušíte zařadit vyšší rychlost a najednou zjistíte, že nemáte kam řadit? Popřípadě vjíždíte do zatáčky vyšší než povolenou rychlostí, podřadíte o dvě rychlosti dolu a řídítka se vlivem zablokovaného zadního kola rozkmitají ze strany na stranu?

Tak přesně tohle jsou ty případy, kdy potřebujete ukazatel zařazené rychlosti. Naštěstí si to pár let zpět uvědomili i výrobci motocyklů a tak jej standardně integrují do svých budíků. Jenže donedávna se to týkalo pouze supersportovních motorek a majitelé slabších nebo cestovních strojů měli smůlu. Velmi dobře si tento nedostatek uvědomila společnost HealTech Electronics, která ukazatele zařazené rychlosti začala vyrábět a díky univerzálnosti je můžete připojit na téměř každý motocykl.

Porovnání cen GIpro.

Ukazatel zařazené rychlosti motocyklu Gipro je k dostání v několika variantách. Základní varianta GIpro DS je určena pro snadnou montáž prostřednictvím konektoru připojitelného k řídící jednotce motocyklu. Oproti klasickému ukazateli zařazené rychlosti má verze Gipro DS širší kompatibilitu s motocykly (jednoduše jej namontujete na všechny známé modely) a zároveň patří mezi nejmenší na trhu. Gipro DS je určen hlavně pro motocykly bez technologie ATRE. K dostání s podsvícením v červené, modré, žluté, zelené a bílé barvě.

Pro motocykly s technologii ATRE je určen ukazatel rychlosti Gipro ATRE. Zde nedochází k problémům s jednotkou (vypisování chybí) a vše funguje přesně tak jak má. Navíc je GIpro ATRE vybaven čtyřmi módy pro přepínání a poskytuje kompatibilitu se všemi laditelnými jednotkami třetích stran (PowerCommander apod.). Velký 1 palcový display se hodí převážně pro závodní motocykly, kdy nechcete zařazenou rychlost opravdu přehlídnout. K dostání pouze ve dvou barevných variantách – modré a červené.

Poslední model ukazatele zařazené rychlosti GIpro X-type je určen převážně pro profesionální využití. Ultra přesný a hlavně rychlý senzor reaguje na změnu rychlosti v řádech setin vteřiny. Vhodné je to zejména při použití systémů quick-shifter nebo jiného rychlořazení. Navíc lze model Gipro X-type použít i na automobily nebo čtyřkolky. Stejně jako model GIpro DS je k dostání s barevným podsvícením modré, červené, zelené, žluté a bílé.

Ukazatel rychlosti GIpro nakoupíte zde!

Výrobce: HealTech Electronics
Modely: GIpro DS, GIpro ATRE a GIpro X-type
Typ: ukazatel zařazené rychlosti motocyklu

Recenze Gipro Recenze Gipro - ukazatel zařazené rychlosti

 

Ukazatel zařazené rychlosti GIpro

9.6

Přesnost

10.0/10

Kvalita zpracování

10.0/10

Cena

8.9/10

3 HODNOCENÍ

 1. Idealni volba na kazdou motorku, ktera nema ukazatel zarazene rychlosti z fabriky.
  V mnohych pripadech, je to i lepsi volba, nez “tovarni” verze :-)…

 2. Přesnost

  10

  Kvalita zpracování

  10

  Cena

  10

  netřeba komentáře

 3. Přesnost

  10

  Kvalita zpracování

  10

  Cena

  7

  Nedokážu si představit motorku bez týhle vymoženosti.

Přidejte své hodnocení!

Please enter your comment!
Please enter your name here