Alpinestars GP Pro

0

Po tom co jste si pořídili vysoce kvalitní moto kombinézu Alpinestars GP Tech, dovybavili ji sportovními botami Supertech R, zbývá čas na kvalitní motocyklové rukavice Alpinestars GP Pro. Jako u předchozích recenzí, i zde se jedná o nejvyšší možnou kvalitu a vrcholovou řadu značky Alpinestars. Tyto rukavice jsou testovány předními jezdci MotoGP a WSBK, tedy těch nejvyšších řad motocyklových soutěží (nepočítáme šílenosti jako Isle of Man TT nebo závody Pikes Peak). Což samo o sobě zaručuje určitou kvalitu. Pokud vás zajímají konkrétní jména, můžete se při sledování závodu, podívat na rukavice Nicky Haydenu nebo Carlosovi Checa.

Motocyklové rukavice Alpinestars GP Pro kombinují několik kůží. Jsou ušity z kvalitní hovězí a telecí kůže a na dlaních nalezneme kůži klokaní – zejména pro komfort ale také lepší grip plynové rukojeti. Stejně jako i v případě bot Supertech R, i zde je použit materiál TPU kvůli odolnosti proti odření. Najdete ho samozřejmě na pozici chráničů kloubů, kdy v případě nehody dokonale absorbuje nárazy způsobené pádem. Z materiálu TPU je také manžeta rukavice, která chrání vaše zápěstí a část předloktí.

Kombinace barev a velikostí rukavic Alpinestars GP Pro

Pro zpevnění celé rukavice je použito aramidových vláken (kevlar) v podšívce a prošití. Technologie K-Tech Kevlar je kompozitem, kdy jsou dvě vrstvy kevlaru překryty dvěma vrstvy kůže a vrstvou tlumení EVA. Propojení prstů patentovaným „můstkovým“ systémem Alpinestars, chrání proti nechtěnému oddělení prstů v případě nehody. Další nepopsatelným plusem, tedy zejména co se komfortu týká jsou strečové vložky na prstech, pro snadnější pohyb rukou a strategické rozmístění perforace a ventilační systém. Díky tomu se vám nebude ani v horkém létě potit ruka, jelikož má rukavice velkou prodyšnost (a zároveň do ní neteče). Zapínání je klasicky na suchý zip.

Výrobce: Alpinestars
Model: GP Pro
Druh: Motocyklové rukavice

Recenze Alpinestars GP Pro Recenze motocyklových rukavic Alpinestars GP Pro Recenze rukavic Alpinestars GP Pro Rukavice Alpinestars GP Pro recenze

Alpinestars GP Pro

9.7

Kvalita zpracování

10.0/10

Ventilace

9.5/10

Komfort

9.5/10

Barevná stálost

9.7/10

Výbava

9.8/10

Pros

  • K-Tech Kevlar
  • Využívájí jezdci MotoGP a WSBK
  • TPU materiál
  • Ventilace

Odpovědět

Please enter your comment!
Vložte své jméno nebo přezdívku