Alpinestars Supertech R

Co by to bylo za vybavení na motorku, kdybyste neměli z čeho vybírat obuv? Stejně jako nedávná recenze moto kombinézy Alpinestars GP Tech i nyní přinášíme to nejlepší, co lze od této značky získat, respektive obout na nohu. A to nejlepší na sportovní motocykly a zároveň pro vaší nohu se jmenuje Alpinestars Supertech R. Motocyklové boty prošly řadou inovací a na tomto konkrétním modelu je znát vývoj moderních technologií výroby.

Sportovní boty jsou vyrobeny ze syntetické kůže za použití mikrovláken a TPU chráničů. Použitý termoplastický polyuretan (TPU) je uzpůsoben pro vysokou odolnost abrazivnosti a mechanickému poškození. V překladu to znamená, že získáte velmi silnou ochranu (pevností podobnou kovu) při pádu nebo škrtnutí botou o asfalt při zachování nízké hmotnosti. A jelikož se jedná o sportovní boty primárně určené na závodní okruhy, je zachování co nejnižší hmotnosti důležitým aspektem.

Speciálně navržený větrací systém uchovává nohu v příjemném klimatu a ani v těch nejhorších okolních podmínkách nedochází k zapařování. Ventilace je navíc navržena pro proudění vzduchu napříč celou botou. Nestane se tedy, že budete mít chladnou špičku nohy a pata se vám bude pařit. Uvnitř boty vše „propojuje“ semišový pás, díky kterému je bota neuvěřitelně pohodlná a ani při silném utažení chráničů nedochází k jakémukoliv nepohodlí.

Přehled motocyklových bot Alpinestars Supertech R

Jelikož je každá noha unikátní i zde můžete nastavovat sílu „upevnění“ k lýtku, a to nastavitelným ozubeným mikro uzávěrem. Celá horní manžeta je vyrobena pomocí syntetického materiálu s vnitřní částí z TPU materiálu pro dokonalé kopírování holeně a zároveň největší možnou ochranu. Naštěstí při vývoji sportovních motocyklových bot Alpinestars inženýři přemýšleli a podrážka je vyrobena ze speciálního gumového kompozitu a ne tvrdého TPU (ten je pak použit jako integrovaná část podpatku). Celá podrážka je tedy pružná a umožňuje přirozené ohýbání na stupačkách.

Jestli chcete obout na nohu to nejlepší (a to byste chtít měli), jsou sportovní motocyklové boty Alpinestars Supertech R správným řešením.

Výrobce: Alpinestars
Model: Supertech R
Druh: Závodní sportovní obuv

Recenze bot Alpinestars Supertech R Recenze bot Alpinestars Supertech R Recenze boty Alpinestars Supertech R Recenze motocyklových bot Alpinestars Supertech R

Alpinestars Supertech R

9.7

Kvalita zpracování

9.9/10

Ventilace

9.5/10

Komfort

9.5/10

Barevná stálost

10.0/10

Výbava

10.0/10

Cena

9.0/10

Přidejte své hodnocení!

Please enter your comment!
Please enter your name here