Sidi Gas

Skvělé boty na projížďky kolem komína a do města. To jsou Sidi Gas. Navíc v nich můžete strávit celý den a nohy jsou absolutně v pohodě.

Sidi se jako značka neustále snaží posouvat dopředu v oblasti bezpečnosti jezdců a s novými kotníkovými boty Sidi Gas se jim to vcelku dobře daří. Nezapomeňte na italský šmrnc, kvalitní semišovou kůži a skvělé zpracování.

Motocyklové boty Sidi Gas jsou oproti klasickým kotníkovým teniskám dost pevné – což je jedině plus. Na druhou stranu to není typ boty na horskou turistiku nebo desetihodinovou procházku městem. Ačkoliv je bota pevná, nabízí uvnitř dostatek pohodlí a možná i více místa (asi počítají s teplejší ponožkou). Zesílení boty v přední části citlivost nohy při řazení téměř nezmění. A na zadní části v oblasti paty cítíte taktéž pevnější materiál a výztuhu.

Motocyklové boty Sidi Gas – kompletní nabídka barevných odstínů

Celkově jsou boty velmi dobře odvětrány, díky čelním perforovaným panelům v přední části boty. Nicméně jak skvěle boty větrají v létě, tak o to více chladí v nižších teplotách. Pokud pojedete do 90-100 km/h tak i při teplotách kolem 12°C se dá s tenkou ponožkou cítit relativně komfortně. Jakmile ale přidáte na dálniční tempo, tak se o komfortu zrovna mluvit nedá a začne být chladno.

Mějte však na paměti, že tohle jsou boty spíše do města a na ježdění kolem a kolem, a opravdu ne na závodění. Tady nenajdete žádné tvrdé slidery, systémy ochrany nohy, kotníku apod. Tady bude případná nehoda opravdu bolet a ačkoliv jsou tyto boty mnohem lepší než klasické tenisky, neočekávejte že vám nohu dokonale ochrání.

Na druhou stranu, pokud hledáte stylové moto boty (které všude „nekřičí“ jsme na motorku), třeba do práce nebo do školy, jsou Sidi Gas skvělým doplňkem.

Výrobce: Sidi
Model: Sidi Gas, Gas Black, Gas Fluo
Druh: civilní sportovní obuv na motorku

9.1

Kvalita zpracování

9.8/10

Ventilace

9.0/10

Komfort

9.5/10

Barevná stálost

9.0/10

Výbava

8.0/10

Cena

9.0/10

Klady

  • Nízká váha
  • Použitelnost i mimo motorku
  • Kvalitní ventilace
  • Skvělé design

Zápory

  • Při nižších teplotách propouští chladný vzduch

Přidejte své hodnocení!

Please enter your comment!
Please enter your name here