Dainese Mike

Tahle kožená bunda přesně splňuje definici nejlepšího italského krejčovství. Perfektní kvalita, dokonalé prošití a nádherný materiál. Tohle není jenom motorkářská bunda, tohle je doslova milenka na motorku ale i do města. Potřebujete vzít svojí polovičku na večeři a jedete na motorce? Potřebujete tuhle bundu! Sedáte na svého cafe-racera a vyrážíte vstříc nočnímu velkoměstu? Chcete přesně tuhle bundu! Máte v plánu jenom krátkou projížďku a pak zastavit v centru na kafe? Bez této bundy to půjde jen velmi těžko.

Jestli hledáte super bezpečnou motorkářskou bundu, s tvrdými chrániči, dokonalou ochranou, membránovým větráním, deseti kapsami, reflexními prvky a vším co vás napadne – tak tohle opravdu Dainese Mike. Kožená bunda Dainese Mike je spíše jako milenka. Chcete jí rozmazlovat, protože víte, že když si ji obléknete tak se zájem dámského okolí o vás zvedne minimálně o 46,78 %!

Bunda je vyrobena z 1 milimetr tlusté vydělávané hovězí kůže. Je dokonale příjemná a jemná na dotek, stejně tak jako je poddajná, ale zároveň dostatečně pevná v oblasti loktů a ramen. Jakoby jste se oblékali do své druhé kůže, nebo do závodní kombinézy. Měkčené chrániče spíše jsou na svém místě pro dobrý pocit než extrémní ochranu, ale krásně zakulacují ramena a věřte, že budete v této bundě vypadat fakt dobře. Což je vlastně i částečně účelem.

Dainese Mike je totiž spíše nádherná stylová bunda do městského provozu, než na závodní okruh. Kůže samozřejmě taky nemá dvakrát nejlepší větrání, takže do letního poledne si raději vezměte svojí klasickou moto bundu. Jakmile však sluníčko začne zapadat a teploty se sníží, je čas obléct Dainese a vyrazit. Stylovější motocyklovou bundu jsem snad opravdu nikdy neviděl. Ze své osobní zkušenosti můžu doporučit hnědou variantu, jenom pozor – na obrázku je bílé prošití a ve skutečnosti je spíše světle hnědé, bunda je zase oproti obrázkům na monitoru o něco tmavší.

Výrobce: Dainese
Model: Dainese Mike
Druh: motocyklová kožená bunda

Dainese Mike

8.5

Síla materiálu

8.6/10

Komfort

9.9/10

Voděodolnost

9.0/10

Ventilace

5.9/10

Kvalita zpracování

9.9/10

Výbava

8.7/10

Cena

7.3/10

Klady

 • Styl
 • Nastavitelný límeček
 • 3D Bubble podšívka
 • 2 vnější a 1 vnitřní kapsa

Zápory

 • Horší ventilace (je to kůže)

1 hodnocení

 1. Síla materiálu

  7.8

  Komfort

  9.9

  Voděodolnost

  9.1

  Ventilace

  5.8

  Kvalita zpracování

  10

  Výbava

  8.1

  Cena

  6.8

  Kupil som si nedávno túto motobundu, hľadal som niečo štýlové menej športové do mesta. Som ohromený kvalitou a jemnosťou kože. Koža je úplne zamatová. Kvalita spracovania TOP. ma skvelý strih a je veľmi pohodlná. Kožená bunda s ktorou nemám problém ist večer do mesta !
  Ochrana na laktoch a ramenách je slabšia, niesu tam silné chrániče skôr také tenšie aby nekazili dizajn bundy, určite budu funkčné no padnúť by som v nich nechcel.
  Absolútne odporúčam, najmä pre ľudí čo hľadajú štýlovú bundu na motorku na jazdenie v meste a prípadné využitie bundy aj na bežný deň.

Přidejte své hodnocení!

Please enter your comment!
Please enter your name here