REV’IT! Airwave 2

0

Jedna z nejlepších textilních bund jakou jsem měl možnost vyzkoušet. Hlavně za tuhle cenu splňuje všechno, co jsem si představoval – je stylová, prošití je kvalitní, dobrá ventilace, skvělá ochrana. I když to teď vypadá spíše jako reklamní kecy, opak je pravdou, fakt jsem hodně spokojenej. Z pěti hvězdiček bych ji dal čtyři a to jen kvůli otravnýmu límečku, který u mě na litrovým CBF při vyšších rychlostech dost plandá. Dost jsem za poslední dobu zhubnul a při 180 centimetrech mám kolem 100 kilogramů, což znamená, že jsem přesně mezi velikostí L a XL.

Vzal jsem nakonec velikost Lko, kdy mi bunda teď sedí jako kdyby byla šitá přesně na míru. Teda až na ten límeček. Všude všechno přiléhá a chrániče v oblasti ramen a loktů jsou na svém místě. Jenom je potřeba dokoupit páteřový chránič buď přímo od Revitu model RV nebo můžete použít nějaký svůj. Jenom pozor aby nebyl moc vystouplý, aby se pod bundu vešel. S Reviťáckým vám zbyde zhruba 1 centimetr prostoru pod bundou a to je to jen taková pevná vyztužená pěna. Pokud máte klasickou konfekční velikost nebo jste spíše atletické postavy se širokýma rameny, tak zvažte zakoupení o číslo větší velikosti.

Hodně se mi líbí airflow jaký bunda poskytuje a to zejména v oblasti zad, kde když nemám baťoh tak cítím, jak proudí vzduch. Celkově se dá s bundou jezdit od nějakých 10 stupňů, aby to bylo pohodlné do nějakých 30 stupňů plus mínus. Zip v přední části jde dost ztuha, ale zase je kvalitní a stačí se pár minut učit jak to správně zavřít a nebudete mít problém. Za ty peníze se zkrátka jedná o hodně dobrou textilní bundu a můžu ji doporučit každému.

Výrobce: REV’IT!
Model: Revit! Airwave 2
Druh: motocyklová textilní bunda

REV'IT! Airwave 2

9.3

Síla materiálu

9.0/10

Komfort

9.5/10

Voděodolnost

8.5/10

Ventilace

9.8/10

Kvalita zpracování

9.5/10

Odpovědět

Please enter your comment!
Vložte své jméno nebo přezdívku