Rev’it Eclipse

0

Revit Eclipse je ideální moto bunda na letní měsíce nejen do města. Efektivně kombinuje funkcionalitu se stylem a když náhodou potřebujte slézt z motorky a skočit si ve městě něco koupit do nákupního střediska, nebudou na vás koukat jako na marťana.

Za cenu kolem 3000 Kč tak získáte vcelku slušnou bundu na motorku, kterou můžete při troše štěstí nosit i normálně. Vrchní část je z odolného polyesteru 600D, což sice zní hrozně, ale jakmile si bundu vezmete do ruky, veškeré obavy budou ty tam. Bunda působí opravdu solidním dojmem a rozhodně nevypadá jako „nějaká umělotina“.

Pod vrchní vrstvou naleznete klasickou podšívku ze síťoviny (taky polyester), která ale na rozdíl od většiny konkurentů v této ceně, téměř vůbec nevnímáte. Vše doplňují chrániče loktů a ramen (Knox CE Level 1) a záda lze doplnit protektorem SeeSoft CE Level 2 taktéž od Rev’itu.

Je potřeba mít na mysli, že se oblečení u firmy Rev’it šije v Evropě a střih je spíše sportovního charakteru. Z toho vyplívá, že pokud máte velikost „L“, nejspíše se rovnou dívejte po velikosti „XL“, ale záleží na typu postavy.

Bunda je příjemně tenká a opravdu velmi pohodlná. Chrániče nepůsobí nějak navíc, ale jsou na svém místě a nikde netlačí a nemačkají. Podobně jako zip, který je opravdu bytelný a končí lehce pod krkem. Límeček, který je jemný se pak zacvakává na cvoček a zip tak neškrábe na krku. Celkové prošití bundy je na vysoké úrovni, a to i z vnitřní strany.

Tam naleznete i poutka pro případné uchycení kalhot od Rev’itu a vnitřní kapsu na pravé straně. Bunda jde pak nastavovat pomocí suchých zipů na rukávech a kolem pasu. Při utažení se suchý zip nerozepíná ani při neobvyklém náklonu.

Celkově bunda Revit Eclipse předčila naše očekávání a sedne téměř dokonale. Je však třeba mít na mysli, že tohle není bunda na supersportovní motorku (i když ve městě to problém nebude) a k překonávání maximálních rychlostí. Pokud se však pohybujete „okreskovou“ rychlostí, tak její ochrana bude více než dostatečná.

Výrobce: REV´IT
Model: Revit Eclipse, Rev´it Eclipse
Druh: motocyklová textilní bunda

9.3

Síla materiálu

9.5/10

Komfort

9.5/10

Voděodolnost

8.0/10

Ventilace

9.5/10

Kvalita zpracování

9.5/10

Cena

9.5/10

Pros

  • Perfektní bunda na léto
  • Stylová a funkční
  • Dobrá ventilace

Cons

  • Neochrání při pádu ve vysoké rychlosti

Odpovědět

Please enter your comment!
Vložte své jméno nebo přezdívku