REV’IT! Raceway

Dobrá textilní bunda na motorku pro někoho komu záleží na vzhledu a nechce utratit hromadu peněz. Vydal jsem se v ní na výlet na Blízký východ a i v teplotách kolem 45 stupňů fungovala dost obstojně. Teda potil jsem se dost, ale při jízdě i pomalou rychlostí stíhala bunda a vítr ochlazovat tělo. Jakmile ale člověk zastavil, nebo se doslova coural rychlostí chůze tak sluníčko a rovníkové podnebí udělalo své.

Ventilace na helmě funguje nejlépe zejména v přední části (kolem zipů). A i v zadní části, kde jsou po bocích zad průduchy je to dobré. Jenom by mohly být více na straně, protože pokud jezdíte s baťohem, tak je překryje. Samotné průduchy mají cca 15 centimetrů a poskytují dobré proudění vzduchu i při nižších rychlostech. Jenom je teda nesmíte přicpat baťohem 🙂

Zádový protektor Knox Flexiform je spíše z měkké gumy a moc jako protektor fungovat nebude. Rozhodně teda doporučuji zakoupit tvrdší nebo použít klasický lamelový. Protektory na ramenou a loktech jsou naopak dostatečně tvrdé (ale stále dobře ohebné) a poskytnout tak určitě dobrou ochranu. Samozřejmě musí člověk jezdit s rozumem a nemyslet si že je nesmrtelný.

S čím trošku bojuju je taky délka bundy. Celkově bunda sedí všude perfektně a jak má, kromě koncové části. Je prostě trošku kratší a klidně by mohla být 2 – 3 centimetry delší. Ale možná je to jenom můj pocit. Každopádně pokud budete mít možnost, tak si bundu rozhodně vyzkoušejte nebo pokud máte velikost přesně „mezi“ klasickými mírami, tak vezměte o velikost větší. Ještě co se týká teploty tak pod bundou stačí klasické tričko při teplotách kolem 20-25 stupňů. Na ježdění kolem 10 stupňů však spíše zapomeňte, nebo si vezměte teplou výstelku.

Celkově jsem s bundou až na pár nedostatků spokojen a můžu ji doporučit nenáročným řidičům.

Výrobce: Rev’it!
Model: Revit Raceway, Raceway
Druh: motocyklová textilní bunda

REV'IT! Raceway

8.1

Síla materiálu

9.0/10

Komfort

8.0/10

Voděodolnost

7.5/10

Ventilace

7.5/10

Kvalita zpracování

9.0/10

Výbava

7.5/10

Cena

8.0/10

Přidejte své hodnocení!

Please enter your comment!
Please enter your name here