Givi EA 106 Easy Bag

Kolikrát jste se už jeli projet „kolem komína“ nebo jen zařídit něco přes město a řešili jste, kam si dáte věci? Peněženka, doklady, klíče od bytu, klíče od garáže, mobilní telefon (dneska mají chytré telefony průměrně velikost 15cm). A co když chcete přibalit třeba stále rozšířenější power banku, nebo příslušenství pro kameru? Pokud nechcete vypadat jak „sysel“ s plnými kapsami (a to ještě v případě že máte na moto oblečení kapsy) tak máte smůlu. Mobil, klíče a peněženka se sotva vejdou a o moc velké aerodynamice se zrovna mluvit nedá. I když je fakt, že se výrobci moto oblečení, respektive kombinéz snaží vyjít vstříc a navrhují čím dál tím lepší vnitřní kapsy.

Takže jak vyřešit tenhle „problém lidstva“ a téměř všech motorkářů? 🙂 Řešením je samozřejmě tankvak, nejlépe takový, který nemá rozměry jako vaše skříň v ložnici, je trochu aerodynamický a zároveň se do něj vejde to nejnutnější. A přesně takový je „mini“ tankvak Givi EA 106 Easy Bag s objemem 6 litrů.

Do tohohle objemu se vejde všechno z horního odstavce a třeba i 7-8“ tablet navíc. Uchycení k nádrži je standardně přes boční magety – které dle našich zkušeností drží bez problémů i v rychlostech 160 – 180 km/h za decentním štítkem. Pokud nemáte plechovou nádrž nebo přes ni máte plastový kryt, uchycení musíte vyřešit pomocí adaptérů TFS (T460b) Materiál tankvaku je klasický polyester 600D, což znamená, že ani při dešti jen tak lehce nepromokne. Horní slída je ideální pro zasunutí telefonu (například se zapnutou navigací), samotnou navigaci nebo pro drobnosti.

Za cenu kolem 1 000 Kč tedy dostanete tankvak o rozměrech 31 x 16 x 13 cm s voděodolnými zipy, slídou, velkou kapsou, přední kapsou a hlavně popruhem přes rameno. Ten se hodí zvláště ve městě, pokud jej nechcete pořád nést v ruce.


Givi EA106 Easy Bag

Výrobce: Givi
Model: EA 106 Easy Bag
Typ: Tankvak
Rozměry: 310 x 160 x 130 mm

Givi EA 106 Easy Bag

9

Objem vs rozměry

9.2/10

Kvalita zpracování

9.5/10

Výbava

9.0/10

Cena

8.3/10

Zápory

 • Vyšší cena oproti objemu

2 HODNOCENÍ

 1. Objem vs rozměry

  10

  Kvalita zpracování

  10

  Výbava

  9.2

  Cena

  7.2

  Vejde se všechno co má. Jen ta cena by mohla bejt nižší (za ty peníze koupim i klasický velký tankvak).

 2. Objem vs rozměry

  9.2

  Kvalita zpracování

  8.7

  Výbava

  8.5

  Cena

  9

  plní účel

Přidejte své hodnocení!

Please enter your comment!
Please enter your name here