Kappa LH200

Tankvak který drží i při vysoké rychlosti. A to jen na magnetech. To je Kappa LH200 – jeden z nejmenších od společnosti Kappa.

Jestli potřebujete rozšiřitelný tankvak, protože do něj chcete občas dát helmu a nechcete zbytečně utrácet – jednoduše hledáte nejlepší poměr cena vs výkon, je Kappa ideálním řešením. Jenom se teda ujistěte, že máte kovovou nádrž a ne plastovou, na které by vám tankvak na samotných magnetech nedržel (zde jsou 4 kusy). Pokud máte tedy nádrž plastovou, tak i tak se nemusíte bát, jelikož v balení naleznete popruh k upevnění. Navíc je zde poutko, nebo spíše menší popruh v přední části, který může sloužit jako pojistka při uvázání ke krku řízení. Pokud ani tomuto systému nedůvěřujete, koukněte se na modely od Givi, které mají speciální systém uchycení na víčko nádrže.

Tankvak Kappa LH200 nabízí v základním provedení (bez vytažení výztuže) 14 litrů. Což postačí na většinu drobností včetně sbaleného nepromoku. Jakmile tankvak rozšíříte tj. na 24 litrů, pohodlně do něj dáte buď integrální helmu (velikosti XL) nebo klidně oblečení na celý víkend. Vrchní slída je po celém vršku, takže se vám do ní vejde nejen mapa, telefon ale třeba i klíče.

Materiál tankvaku je textilní tkanina s polyesterovou laminací a reflexními panely. Jemný deštík zvládne tankvak bez problémů ale na dlouhé ježdění v dešti to není. A to si uvědomuje i Kappa, takže v balení naleznete nepromokavý povlak (který má taktéž slídu na vrchu). Posledním doplňkem v balení jsou popruhy pro přenášení. Jednoduše sundáte tankvak z nádrže, přicvaknete popruhy a nasadíte na záda jako baťoh. A rychlost zmiňována na začátku? S tankvakem jsme pouze na magnetech jeli rychlostí 250 km/h a k žádnému posunu uchycení nedošlo (tím vás rozhodně nenabádáme k jízdě vysokou rychlostí!). Zkrátka ideální produkt.

Výrobce: Kappa Moto
Model: Kappa LH200, TK746
Typ: tankvak, textilní zavazadlo
Objem: max. 24 litrů
Materiál: nepromokavá technická tkanina, PVC
Rozměry: 365 x 210 x 210-295 mm

Kappa LH200 (TK746)

9.3

Objem vs. Rozměry

9.5/10

Kvalita zpracování

9.5/10

Stabilita při vyšší rychlosti

10.0/10

Výbava

9.5/10

Voděodolnost

8.5/10

Cena

9.0/10

Přidejte své hodnocení!

Please enter your comment!
Please enter your name here